Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kongres świadków Jehowy na Arenie Lublin [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2019 r. o 14:26 Powrót do artykułu
powinni się skumać z LGBT bo to natręciuchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierzę, XXI wiek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o i sekta się bawi
 A księża też sie bawią, obejrzyj film Sekielskiego "tylko nie mów nikomu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać z kim sympatują władze tego miasta. Bo z katolikami to na pewno nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z kim sympatyzują. Sorry. Pisane w pośpiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe na jaką partię głosują Świadkowie Jechowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasadniczo nie lubię Świadków Jehowy, ale na konkurs Miss Mokrego Podkouszlka w wykonaniu pań miło popatrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę  duzo starszych osób. Nie wstyd wam? Wierzyć sobie możecie w co chcecie, ale nie chcecie być chowani jak mama, tata, babcia, dziadek, czyli jak nakazuje staropolska tradycja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktur też jakiś Jehowy, że był na Kongresie i tyle fotek nacykał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiad mi mówił, że to ukraińska sekta finansowana z pieniędzy z Kanady. Że po wojnie wszystkie zamojskie Ukraińce by uniknąć wysiedlenia do ZSRR zapisały się do Jehowych. Że w Zamościu są całe firmy takie jak Derkom, Black Red White i inne, że bez legitymacji Jehowego pracy nie podejmiesz. Ja tam nie wiem jak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadków Jehowych można lubić bądź nie, ale przynajmniej realnie w coś wierzą. Nie tak jak  większość Polaków-katolików, religii w ogóle nie analizują, tylko bezrozumnie przyjmują to co zapisane z dziada pradziada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze nowa murawa zawodnicy nie moga grac a wpuszcza się ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pika "Oni robią to, co jezus z apostołami." Jezus z apostołami nie uprawiali religijnego marketingu i nie byli domokrążcami. Uczniowie dostali wprost nakaz by nie przenosić się z domu do domu. Z tą znajomością Biblii to też tylko przechwałki, uczycie się wersetów do punktowania katolików. Każdy bardziej obeznany w Biblii zamyka wam usta. Zresztą teraz już tylko puszczacie filmiki z tabletów. Macie masę niebiblijnych nauk jak rok 1914 czy zmienne światła w sprawie pokolenia czy krwi, przeszczepów.
 Yy no ale czym się różni biblia której używają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś sie kiedyś w hameryce komuś przyśniło i prosze ,nstępna judeo religia gotowa, jak nic.od tego spania po później kolacji nic dobrego być nie może,mahomet też tylko kimał w jaskini i mają sie teraz z nimi ciepło w ue
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w rzymskim katolicyzmie jest mnóstwo błędnych nauk sprzecznych z Biblią, ale i w organizacji Świadków Jehowy nie ma prawdziwej nauki i Chrystusowego życia _________ Google : "Błędy w naukach Świadków Jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" nie stawajcie się niewolnikami ludzi " - 1 list do Koryntian 7:23b ..... wmówiono ludziom, że bez organizacji religijnych czy różnych ludzi nie mogą mieć odpuszczonych grzechów, nie mogą być zbawieni, nie mogą mieć wiary ... W nowym przymierzu już nie potrzeba : "świętego budynku", "świętych dni" , " kasty kapłańskiej" , "świętych szat", "swiętego jedzenia"itd -- wielu osób jest niewolnikami czy to Watykanu, papieży czy niewolnikami organizacji Świadków Jehowy,Strażnicy itd. Nie potrzeba księży, papieży, Marii ani organizacji religijnych. Wystarczy żywy - wszechmogący JEZUS CHRYSTUS ... " I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni " - Dzieje Apostolskie 4:12 Biblia Warszawska ... " Jezus znowu powiedział do nich: Ja jestem światłością świata. Kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość życia " - Ewangelia Jana 8:12 Uwspółcześniona Biblia Gdańska - za nim nie księżmi i organizacjami.... " Jezus mu odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem " - Ewangelia Jana 14:6a - ON a nie papieże, Strażnice, organizacje itd ______________google : " wystarczalność Chrystusa upadek dogmatów maryjnych " _______ " fałszywe daty Świadków Jehowy - dowody m.in ze strażnicy "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co , miło czytać wasze komentarze pełne jadu wiecie dlaczego ? Bo religia prawdziwa miała być znienawidzona a więc to tylko poświadcza ze służymy jedynemu prawdziwemu Bogu jako jego szczęśliwy lud
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, ale wewnątrz są drapieżnymi wilkami. 16 Po ich owocach poznacie ich. Czy zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na kongresie, niesamowite wydarzenie oby więcej zgromadzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo zarząd MOSiR.... to jest kierunek działania dla arena Lublin . Nie potraficie zorganizować żadnej imprezy. To może jest podpowiedż . ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...